Pomiń Przejdź do stopki
Kancelaria Zielona góra, Nowa Sól

Wiemy jak pomóc frankowiczom

Zespół prawników tworzących kancelarię to połączenie wieloletniego doświadczenia, zaangażowania i wiedzy. Posiadamy ekspertów od prawa bankowego, dzięki czemu do każdej sprawy podchodzimy z pełną starannością i indywidualnie. Sprawy frankowe to jedne z najcięższych sprawy sądowych. Dlatego też ważne jest, aby frankowicz był reprezentowany przez kancelarię adwokacko-radcowską, która specjalizuje się w sprawach kredytów we frankach.

kancelaria zielona góra

ETAPY PRACY KANCELARII

1. analiza umowy, pozyskanie dokumentacji

2. etap przedsądowy

3. postępowanie sądowe

4. rozliczenie z bankiem i egzekucja

kredyty frankowe zielona góra

Co możemy dla Ciebie uzyskać?

+ uznania całej umowy za nieważną (a w wielu przypadkach zapłaty w oparciu o ustalenie, że umowa jest nieważna) – kredytobiorca będzie wówczas zobowiązany do zwrotu nominalnej kwoty kredytu w złotówkach, a bank będzie zobowiązany do zwrotu całości dotychczasowych wpłat otrzymanych od kredytobiorcy) lub

+ zwrot nadpłaty dokonanej przez kredytobiorcę w związku z ustaleniem, że postanowienie dotyczące sposobu spłaty są niedozwolone, a umowa powinna być spłacana jak kredyt w złotych, przy zachowaniu dotychczasowego oprocentowania.

Czego dowiesz się po bezpłatnej analizie akt?

- czy da się podważyć Twoją umowę kredytową na drodze postępowania sądowego z uwagi na zawarte w niej klauzule niedozwolone,

- która strategia procesowa będzie korzystniejsza w Twoim przypadku – unieważnienie umowy czy odfrankowienie kredytu,

- wstępne wyliczenie wysokości Twoich roszczeń względem banku zarówno w przypadku stwierdzenia nieważności umowy kredytu, jak i jej odfrankowienia,
propozycję wynagrodzenia Kancelarii.

0%
Zaangażowania w sprawę

Nasi prawnicy są w 100% zaangażowani w sprawę i dostępni w przypadku każdej wątpliwości, zarówno w siedzibie kancelarii jak i telefonicznie oraz on-line.

0%
Zadowolonych klientów

Nasi kliencie widzą nasze zaangażowanie i profesjonalizm, o czym świadczą chociażby zamieszczane opinie.

Sprawdź

Z jakimi bankami walczymy?

mBank, Multibank, BRE Bank
PKO BP, Nordea Bank
Santander, BZ WBK, Kredyt Bank
Millennium Bank
PEKAO, PEKAO Hipoteczny
ING Bank
Deutche Bank
BPH, GE Money Bank
Raiffeisen Bank, EFG Bank
BOŚ
BNP Paribas, Fortis Bank, BGŻ
Getin Bank, Noble Bank

Oferujemy korzystne warunki umowy

Umowa skonstruowana jest w sposób przejrzysty, jasny i czytelny. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości na każdym etapie postępowania. Istnieje możliwość płatności w ratach.

adwokat nowa sól

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową

  poznaj nas

  Nasi eksperci

  Nasz zespół składa się z adwokata, radcy prawnego, aplikantów adwokackich i radcowskich. Współpracujemy też z osobami specjalizującymi się wyłącznie prawie bankowym i kredytach frankowych i złotówkowych.

  adwokat Nowa Sól

  Radosław Zachwieja

  radca prawny, mediator

  Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed.

  kancelaria nowa sól

  Roksana Szumińska

  aplikant adwokacki
  prawnik Nowa Sól

  Natalia Chorab

  aplikant radcowski

  AKTUALNOŚCI

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami, w tym artykułami dotyczącymi kredytów frankowych.

  Opinie naszych klientów

  Kancelaria Zachwieja w Nowej Soli to profesjonalna i skuteczna firma prawnicza. Zespół prawników jest dobrze wykwalifikowany, kompetentny i życzliwy wobec klientów. Właściciel kancelarii dba o wysoką jakość usług i zawsze stawia na zrozumienie i satysfakcję klienta. Kancelaria Zachwieja oferuje szeroki zakres usług prawnych, takich jak porady prawne, reprezentacja w sprawach sądowych oraz pomoc w sporządzaniu umów i dokumentów. Ich wiedza i doświadczenie pozwoliła Mi się czuć się pewnie i zaufać, że moje sprawy są w dobrych rękach. Ważne jest również to, że Kancelaria Zachwieja jest terminowa i skrupulatna w wykonywaniu powierzonych zadań. Jeśli szukasz profesjonalnych usług prawnych, z pewnością warto skonsultować się z Kancelarią Zachwieja

  Rafał S.

  Z całego serca polecam Pana Radosława, sprawa zakończona pomyślnie, trwała 2 lata, choć była dla mnie bardzo trudna i mega emocjonalna, prawda wygrała!! dzięki Panu!! 😊 Zawsze mogłam liczyć na Pana Radosława, bardzo dużo empatii a zarazem pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne doświadczenie, zawsze rzetelnie przygotowany, kontaktowy, oddany sprawie od początku do końca, a do tego jeszcze wysoka kultura osobista która w Sądzie drugą stronę “kładła na łopatki”

  Daria J.

  Pan Radosław Zachwieja to najlepszy Radca w woj. lubuskim. A to dopiero początek… 🙂 Rzetelny i kompetentny. Nieprzeciętna inteligencja i ogromna bystrość umysłu w połączeniu z wyjątkowym zaangażowaniem. Komunikatywny i dyskretny. Sprawa poprowadzona wzorowo z pełnym sukcesem. Dziękuję Panie Mecenasie w moim imieniu i mojej rodziny.

  Paweł D.