Pomiń Przejdź do stopki

Spory sądowe

Reprezentujemy klientów w sporach przed sądami powszechnymi, oraz Sądem Najwyższym, zarówno w sprawach rodzinnych, jak i cywilnych czy odszkodowawczych. Możliwość reprezentacji już na etapie przedsądowym, jak również w trakcie postępowania sądowego. Uczestniczymy w rozprawach, dbając o należyte przygotowanie do prowadzenia sprawy.

Pomoc prawna dla przedsiębiorców

Zajmujemy się kompleksową pomocą prawną dla przedsiębiorców. Prowadzimy obsługę prawną firm na terenie całej Polski. Poza bieżącą pomocą prawną i doradztwem, reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniach sądowych, uczestniczymy w negocjacjach czy mediacji. Zajmujemy się analizą umów, sprawami pracowniczymi, przygotowywaniem pism przedsądowych, w tym wezwań do zapłaty.

Prawo karne

Udzielamy pilnej pomocy w sprawach karnych. Nasz adwokat uczestniczy w przesłuchaniach w prokuraturze i na Policji. Reprezentujemy nie tylko podejrzanych, obwinionych czy oskarżonych, ale też pokrzywdzonych. Działamy jako obrońcy i oskarżyciele posiłkowi.

Sprawy rodzinne

Udzielamy pomocy prawnej w sprawach o rozwód, alimenty, miejsce zamieszkania czy kontakty z małoletnimi. Udzielamy kompletnego wsparcia prawnego i doradztwa we wszystkich sprawach rodzinnych. Po ustaniu rozdzielności majątkowej, zajmujemy się prowadzeniem spraw o podział majątku wspólnego.

Sprawy frankowe

Udzielamy profesjonalnej pomocy dla frankowiczów. Szczególny charakter spraw frankowych i ich stopień skomplikowania sprawia, że w walce z bankiem warto zdać się na pomoc kancelarii wyspecjalizowanej w sprawach frankowych. Obsługujemy klientów z terenu całej Polski.
Więcej

Upadłość konsumencka

Kancelaria zajmuje się przygotowywaniem kompletnych wniosków o upadłość konsumencką. Analizujemy dokumenty, udzielamy doradztwa w przedmiocie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Windykacja

Prowadzimy skuteczną windykację na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Zajmujemy się przygotowaniem wezwań do zapłaty należności, przypomnień dot. upływu terminu zapłaty należności objętych fakturą Vat/rachunkiem. Negocjujemy warunki ugód przedsądowych z kontrahentami, monitorujemy przestrzeganie przez kontrahentów warunków ugody. Oferujemy zastępstwo procesowe w postępowaniu dot. zawezwania do próby ugodowej. Przygotowujemy pozwy o zapłatę, reprezentujemy klienta w postępowaniu sądowym i wykonawczym (egzekucyjnym).

Mediacja

Kancelaria prowadzi mediację w sprawach rodzinnych, cywilnych i gospodarczych. Z uwagi na wykształcenie prawnicze, nasi mediatorzy konstruują ugody w sposób rzetelny, co umożliwia ich zatwierdzenie przez sąd. Ugoda zatwierdzona przez sąd ma moc ugody zawartej w postępowaniu sądowym Mediacja pozwala na szybkie zakończenie sporu i podpisanie ugody, nawet w ciągu jednej godziny. Kancelaria prowadzi mediacje nie tylko w siedzibie kancelarii, ale też w miejscach uzgodnionych z klientami. Prowadzimy też mediacje online, co jest ułatwieniem dla osób mieszkających za granicą.
Więcej

Nasi adwokaci i radcy prawni są w stanie pomóc Ci w każdej sprawie.

Godziny pracy kancelarii:

PN-PT 08:00 – 18:00

SOB 10:00 – 15:00

W celu umówienia się na wizytę, prosimy o wcześniejszy kontakt z kancelarią.

W pilnych sprawach karnych, poza godzinami pracy kancelarii, prosimy o kontakt SMS pond nr: +48503167459

Bank PEKAO S.A.: 35 1950 0001 2006 0886 8538 0002

 

Siedziba:

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

ul. Piłsudskiego 33/4

67-100 Nowa Sól

kontakt@zachwieja.org

Polub nas

@ 2023 Kancelaria Zachwieja. Wszelkie prawa zastrzeżone