Pomiń Przejdź do stopki

O nas

mediator nowa sól
kancelaria nowa sól

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie

Dla nas każdy klient jest ważny

W skład zespołu kancelarii wchodzi adwokat, radca prawny, aplikanci adwokaccy i radcowscy, a także specjalista z zakresu spraw frankowych. Świadczymy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, jak również osób fizycznych, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie zdobywane zarówno w polskich, jak i zagranicznych kancelariach. Działamy szybko i dynamicznie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu, z którym zwrócił się do nas Klient.

Sprawy cywilne, rodzinne, spadki

Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, a także sprawy spadkowe

Sprawy karne

Adwokat prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, na każdym etapie postępowania. Działamy jako obrońcy i oskarżyciele posiłkowi.

Obsługa przedsiębiorców

Otaczamy przedsiębiorców kompleksową ochroną prawną, dbając o właściwą dokumentację, jak również uczestnicząc w postępowaniach na drodze sądowej.

Profesjonalizm i zaangażowanie

W codziennej działalności kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw, aby od samego początku jak najlepiej reprezentować interesy Klienta. Zlecone zadanie, niezależnie od jego przedmiotu i wartości, trafia do prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Dzięki aktualnej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji.
Jesteśmy świadomi, iż rzeczywistość zarówno prawna, jak i biznesowa wokół nas nieustannie się zmienia, dlatego podążamy za tymi zmianami, aby dostosować się do oczekiwań oraz potrzeb Klientów. Zdobyte zaufanie pozwala nam lepiej chronić interesy Klientów. W codziennej pracy stawiamy na bieżący kontakt wykorzystując środki komunikacji elektronicznej dostosowane do potrzeb Klientów.

Poszukujemy skutecznych rozwiązań

Każda sprawa jest inna i wymaga innego podejścia przy pełnym zaangażowaniu. Szukamy najlepszego rozwiązania dla danego klienta.

Zadowolenie klienta

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Kancelaria dba o to, aby każdy klient otrzymał należne wsparcie.

Pomoc po zakończeniu sprawy

Udzielamy pomocy prawnej również po zakończeniu postępowania.
oficjalne opinie z google

Opinie klientów

Pan Radosław Zachwieja to najlepszy Radca w woj. lubuskim. A to dopiero początek… 🙂 Rzetelny i kompetentny. Nieprzeciętna inteligencja i ogromna bystrość umysłu w połączeniu z wyjątkowym zaangażowaniem. Komunikatywny i dyskretny. Sprawa poprowadzona wzorowo z pełnym sukcesem. Dziękuję Panie Mecenasie w moim imieniu i mojej rodziny.

Paweł D.

Z całego serca polecam Pana Radosława, sprawa zakończona pomyślnie, trwała 2 lata, choć była dla mnie bardzo trudna i mega emocjonalna, prawda wygrała!! dzięki Panu!! 😊 Zawsze mogłam liczyć na Pana Radosława, bardzo dużo empatii a zarazem pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne doświadczenie, zawsze rzetelnie przygotowany, kontaktowy, oddany sprawie od początku do końca, a do tego jeszcze wysoka kultura osobista która w Sądzie drugą stronę “kładła na łopatki”

Daria J.

Kancelaria Zachwieja w Nowej Soli to profesjonalna i skuteczna firma prawnicza. Zespół prawników jest dobrze wykwalifikowany, kompetentny i życzliwy wobec klientów. Właściciel kancelarii dba o wysoką jakość usług i zawsze stawia na zrozumienie i satysfakcję klienta. Kancelaria Zachwieja oferuje szeroki zakres usług prawnych, takich jak porady prawne, reprezentacja w sprawach sądowych oraz pomoc w sporządzaniu umów i dokumentów. Ich wiedza i doświadczenie pozwoliła Mi się czuć się pewnie i zaufać, że moje sprawy są w dobrych rękach. Ważne jest również to, że Kancelaria Zachwieja jest terminowa i skrupulatna w wykonywaniu powierzonych zadań. Jeśli szukasz profesjonalnych usług prawnych, z pewnością warto skonsultować się z Kancelarią Zachwieja

Rafał S.

nasz zespół

Adwokaci, radcy prawni i aplikanci

Można się z nami spotkać na terenie lubuskiego trójmiasta, tj. Nowa Sól – Zielona Góra – Sulechów. Nasza kancelaria ceni sobie budowanie długotrwałych relacji ze wszystkimi klientami, z którymi pracuje. Każdej sprawie poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba na jej satysfakcjonujące zakończenie. Prowadząc kancelarię, dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości usług prawnych. O naszym profesjonalizmie świadczy wiele pozytywnych opinii od klientów oraz bogate doświadczenie zawodowe.

adwokat Nowa Sól

Radosław Zachwieja

radca prawny, mediator
adwokat nowa sól

Natalia Petryszyn-Zachwieja

adwokat, mediator
kancelaria nowa sól

Roksana Szumińska

aplikant adwokacki
prawnik Nowa Sól

Natalia Chorab

aplikant radcowski
prawnik nowa sól

Julita Stefan

Prawnik

  Godziny pracy kancelarii:

  PN-PT 08:00 – 18:00

  SOB 10:00 – 15:00

  W celu umówienia się na wizytę, prosimy o wcześniejszy kontakt z kancelarią.

  W pilnych sprawach karnych, poza godzinami pracy kancelarii, prosimy o kontakt SMS pond nr: +48503167459

  Bank PEKAO S.A.: 35 1950 0001 2006 0886 8538 0002

   

  Siedziba:

  Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

  ul. Piłsudskiego 33/4

  67-100 Nowa Sól

  kontakt@zachwieja.org

  Polub nas

  @ 2023 Kancelaria Zachwieja. Wszelkie prawa zastrzeżone