Pomiń Przejdź do kolumny Przejdź do stopki

Windykacja

Nasi prawnicy oferują stałą lub doraźną pomoc prawną w zakresie windykacji i egzekucji należności, nie tylko na terenie Nowej Soli, ale też innych miast województwa lubuskiego, a także całej Polski. Oferowane przez nas usługi kierowane są zarówno do wierzycieli, jak i dłużników.

Windykacja – pomoc prawna dla wierzycieli

Odzyskiwanie należności z adwokatem może być przeprowadzone zarówno przez osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców. Wierzyciele mogą zlecić kancelarii przeprowadzenie windykacji na etapie przedsądowym. Polega ona przede wszystkim na analizie sprawy przez prawnika, przygotowaniu wezwania do zapłaty, a także wysłaniu pisma do dłużnika.

Gdy działanie nie przyniesie efektów, występuje się na drogę sądową. Prawnik doradza klientowi w toku całego postępowania. Doradztwo może być związane np. z: wyborem odpowiedniej metody egzekucji, przygotowaniem wniosku o udzielenie zabezpieczenia majątkowego, który uniemożliwia dłużnikowi wyzbycie się majątku, ze złożeniem pozwu do sądu, jak i z reprezentacją przed sądem. Prawnik udziela wsparcia na wszystkich etapach windykacji twardej, podczas postępowania sądowego, klauzulowego oraz egzekucyjnego. Gdy dojdzie do egzekucji komorniczej na podstawie wyroku sądowego, adwokat zazwyczaj jest w stałym kontakcie z komornikiem, tak by móc doprowadzić do odzyskania należności od dłużnika w sposób szybki i zadowalający.

Pomoc profesjonalistów z zakresu prawa może znacząco usprawnić windykację należności. Pozwala także na pewność związaną z dopełnieniem wszelkich formalności. Dzięki pomocy kancelarii możliwe jest szybsze osiągnięcie zamierzonych celów.

Godziny pracy kancelarii:

PN-PT 08:00 – 18:00

SOB 10:00 – 15:00

W celu umówienia się na wizytę, prosimy o wcześniejszy kontakt z kancelarią.

W pilnych sprawach karnych, poza godzinami pracy kancelarii, prosimy o kontakt SMS pond nr: +48503167459

Bank PEKAO S.A.: 35 1950 0001 2006 0886 8538 0002

 

Siedziba:

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

ul. Piłsudskiego 33/4

67-100 Nowa Sól

kontakt@zachwieja.org

Polub nas

@ 2023 Kancelaria Zachwieja. Wszelkie prawa zastrzeżone