Kancelaria radcy prawnego i adwokata w Nowej Soli

O kancelarii

Nasza kancelaria, działająca w Nowej Soli, ceni sobie budowanie długotrwałych relacji ze wszystkimi klientami, z którymi pracuje. Każdej sprawie poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba na jej satysfakcjonujące zakończenie. Wyróżniamy się bardzo otwartą postawą – cierpliwie słuchamy osób, które się do nas zgłaszają, a następnie dokładnie tłumaczymy poszczególne rozwiązania. Robimy co w naszej mocy, aby osiągnąć pożądany wynik.

Choć siedziba kancelarii mieści się w Nowej Soli, kompleksowe usługi prawne świadczymy w terenie całego województwa lubuskiego, a w szczególności w dużych miastach – Nowej Soli, Zielonej Górze i Sulechowie. Możemy udzielić pomocy na dowolnym etapie danej sprawy, ale w przypadku napotkania problemów prawnych, rekomendujemy jak najszybszy kontakt z naszą Kancelarią. Dzięki temu zyskamy czas na przydzielenie Państwu eksperta ściśle wyspecjalizowanego w danej tematyce.

Prowadząc kancelarię, dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości usług prawnych. O naszym profesjonalizmie świadczy wiele pozytywnych opinii od klientów oraz bogate doświadczenie zawodowe.

Bez względu na to, czy szukają Państwo jednorazowej porady prawnej, wsparcia w mediacjach, czy też reprezentacji w sprawie przed wymiarem sprawiedliwości, nasi eksperci udzielą niezbędnej pomocy. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty w naszej Kancelarii w Nowej Soli, mieszczącej się na ul. Piłsudskiego 33/4.

 

?>